"FELIX" asutati 1989-l aastal klubina, kuid tegutseb juba mõnda aega liiduna. Hetkel on klubis registreeritud 2750 kassi. Kõige arvukamalt on esindatud pärsia kassid neile järgnevad exotic, briti lühikarvaline, vene sinine, cornich rex, abessiinia, somaali, püha birma, norra metskass, siiam, orientaal, burma, ocicat, türgi van, devon rex, kanada sfinx, maine coon ja kuriili bobtail. 2002. aastal võeti vastu uus tõug - alates 2003 aastast on ameerika kurl (American Curl) sertifikaadi õigusega uus tõug. Meil on esindatud ka täiesti uued tõud, mis pole veel rahvusvahelises föderatsioonis registreeritud - scottish fold, doni sfinx ja peterbold. Nii liikmete kui ka kasside arv muutub sagedasti.


Kõiki neid tõuge on võimalik osta või tellida liidu kaudu.

Oleme täneseni ainuke Kassikasvatajate Liit Eestis, mis 1994. aastast kuulub rahvusvahelisse organisatsiooni FEDERATION INTERNATIONALE FELINE ehk FIFe. Kuulume sinna täisliikmena, mis annab õiguse Eesti Kassikasvajate Liidu tõutunnistuse omamisega osaleda kõikidel liikmesmaade kassinäitustel.

Viimasel ajal oleme korraldanud rahvusvahelisi tõukassinäitusi juba neljal nädalavahetusel aastas. Näitustel järgitakse FIFe ja Kassikasvatajate Liidu FELIX näitusereegleid. Osavõtjaid on olnud lisaks Eestile ka Lätist, Leedust, Soomest, Taanist, Venemaalt, Poolast, Saksamaalt ja Austriast.

Kassinäitustel võivad osaleda ka kodukassid. Neid hinnatakse eraldi kategoorias. Enne peab aga kassi omanik astuma kassiklubi liikmeks ja kass "paberid saama".

Lisaks oleme pidanud ka väiksemaid nn. reklaamnäituseid teises linnades.

Lisaks näituste korraldamisele nõustame oma liikmeid ning aitame neil kontakteeruda teiste kassihuvilistega.